Aowezi(1PCS) (2 ПАРЧИЊА) (5PCS) (10PCS) нови оригинални D9QBV MT41K512M8RH-125IT:E 4GB DDR3 BGA мемориски чип MT41K512M8RH-125 ТОА : E

Aowezi(1PCS) (2 ПАРЧИЊА) (5PCS) (10PCS) нови оригинални D9QBV MT41K512M8RH-125IT:E 4GB DDR3 BGA мемориски чип

DEN 252.00

Ново

Това е достапна

боја: 1 Персонални Компјутери, 2 Парчиња, 5 Компјутери, 10 Компјутери
Бренд Име: Aoweziic
Број На Модел На: MT41K512M8RH-125 ТОА
Компатибилен Марка/Модел: Никој
Температурата На Работа: Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација: Меѓународниот стандард
Тип: Вози IC
Примена: компјутер
Напон: Меѓународниот стандард
Број На Модел На: MT41K512M8RH-125 ТОА
Состојба: Нови
is_customized: Yes
Компатибилен: Конзола За Игри

Најдобрите понуди во категоријата