2 парчиња Авто Задниот Дел Подигање на Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за DAEWOO TICO (KLY3) Hatchback 1995-2000 726mm

2 парчиња Авто Задниот Дел Подигање на Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за DAEWOO TICO (KLY3)

-74 %

DEN 968.40

Ново

Това е достапна

Другиот Дел Број: Подигнете Поддршка Гас Пролет Амортизерите за DAEWOO TICO (KLY3) 1995-2000
Земја/Регион на Производство: CN
Бренд Име: XIANGSHANG
Производителот Дел Број: GSDO0513-A
Објектот Должина: 726mm
Поставување на Возило: Задниот Дел Подигање
За Возило Брендови/Модел: Daewoo
Објектот Ширина: 18.5 mm
Објектот Тежина: 0.5 kg
Специјални Функции: NA
Објектот Висина: 8 mm
Материјал Тип: метални+пластика
Осветленост Дел Број: GSDO0513-A
Тип На Објект: Гасни Амортизери Подигнете Го Поддржува

Најдобрите понуди во категоријата