Корејски Накит 316L не ' Рѓосувачки Челик Злато Студ Обетки Циркон Свадба Обетки За Жени

Корејски Накит 316L не ' Рѓосувачки Челик Злато Студ Обетки Циркон Свадба Обетки За Жени

-81 %

DEN 92.40

Ново

Това е достапна

Earring Тип: Студ Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: VQYSKO
Стил: Тренди
Назад Наоѓање: Притисни-назад
is_customized: Yes
Пол: Жените
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Обликотшема: Плоштад
Број На Модел На: EU1078
Материјал: Кубен Циркони
Големина: 7*10mm
плаќање: Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW
превозот: Fedex ,DHL,UPS-от,Кина Пост,Хонгконг Пост
Пакет: 1pair во мали oppbag,50pcs во голема oppbag
Тежина: 5g
Стил: Романтични

Најдобрите понуди во категоријата