VOTHOON Оригинални 1.2 m Тип C USB3.1 Кабел за Податоци(ЕП-DN930CWE) За Samsung Galaxy S9 S8 Забелешка 7 Nexus 5X 6P

VOTHOON Оригинални 1.2 m Тип C USB3.1 Кабел за Податоци(ЕП-DN930CWE) За Samsung Galaxy S9 S8 Забелешка 7 Nexus 5X

DEN 4080.00

Ново

Това е достапна

боја: Црна, Бела
Должина на кабел: 120cm
Употреба: MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На: EP-DN930CWE
USB Тип: Стандард
Бренд Име: VOTHOON
Пакет: No
Излезниот Напон: 5V/2A
MOQ: 100pcs
Употреба: За Samsung Галакси Забелешка 7/S8
Должина на кабел: 120cm
USB Тип: USB Тип-В
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата