IJB5020 Топла Продажба на Празно Памук Јаже Нараквица Со Срцето Urn Шарм Cremation Пепел Носителот Алка За Жени И Мажи

IJB5020 Топла Продажба на Празно Памук Јаже Нараквица Со Срцето Urn Шарм Cremation Пепел Носителот Алка За Жени И

-100 %

DEN 181.68

Ново

Това е достапна

Метална боја: хривнија само, Нараквица со Кутија, Нараквица Кутија Инка, 3 еез Хривнија само, 10 компјутери Хривнија само
Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Пуканки Синџир
Број На Модел На: IJB5020
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Поставување Тип: Никој
Обликотшема: Срцето
Бренд Име: impressjewelry
Затворач Тип: За да се префрлате-clasps
Компатибилност: Сите Компатибилен
Стил: Тренди
Нараквици Тип: Синџир & Линк Нараквици
Материјал: Метал
Функција: Фитнес Тракер
Пол: Унисекс
Функција: пепел носителот
Накит Тип: Cremation Накит
боја: тон сребро.
Pendant капацитет: 1 Кубни Инчи
квалитет: AAAAA+
Предност: Не Исчезнат И Не Алергија
Тежина: About 12g
Is_Customized: Yes
Peckage : 1pcs мали oppbas
Трговија На Големо Бизнис: Достапен/ Правни Основи Контактирајте Со Нас
Адреса на фабрика: DongGuan Кина

Најдобрите понуди во категоријата