5pcs Лажица Риболов Намамат 10.2 cm 13g Лажица Sequin Paillette Метал Хард Намамат Пердув Кука Пливаат Мамки за Риболов Spinnerbait Wobblers

5pcs Лажица Риболов Намамат 10.2 cm 13g Лажица Sequin Paillette Метал Хард Намамат Пердув Кука Пливаат Мамки за Риболов

-70 %

DEN 216.48

Ново

Това е достапна

Позиција: Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип: Вештачки Мамки
категорија: Намамат
Бренд Име: HENGJIA
Број На Модел На: SP188
Должина: 10.2cm
Тежина: 13g
боја: 1 боја како слик
кука: 6# Пердув Кука
Материјал: Метал
Qunatity: 5 компјутери
Нуркање длабочина: Целата пливање
Големопродажните цени: Се преговара

Најдобрите понуди во категоријата