[ЦРНА ОСИЛ] Femme Вистински 925 Sterling Silver Ѓердани Приврзоци Накит Црно-Бел Камен Ѓердан Жените Bijoux P081

[ЦРНА ОСИЛ] Femme Вистински 925 Sterling Silver Ѓердани Приврзоци Накит Црно-Бел Камен Ѓердан Жените Bijoux P081

-10 %

DEN 375.36

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Приврзоци
Парична казна или Моден: Парична казна
Бренд Име: Црна Осил
Стил: Нео-Готски
Метал Печат: 925,Фунта
Certificate Type: CNAS
Обликотшема: Геометриски
Главниот Камен: Цирконот
Метали Тип: Сребро.
Страна Камен: Други Вештачки материјал
Сертификат Број: 12170917081
Број На Модел На: P081
Приврзоци Тип: Лизгајте
Pendant Големина: Обемот

Најдобрите понуди во категоријата