Dimollaure Сандаловина етерични масла се Релаксираат дух Ароматерапијата мирис светилка масажа масло овлажнител растително масло essentila

Dimollaure Сандаловина етерични масла се Релаксираат дух Ароматерапијата мирис светилка масажа масло овлажнител растително

-37 %

DEN 105.36

Ново

Това е достапна

НЕТО-WT.: лаванда, Еукалиптус, Јасмин, роза, Рузмарин, сандаловина
Тип На Објект: Етерично Масло
Земја/Регион на Производство: Кина
GZZZ: YGZWBZ
Етерично Масло Тип: Соединение Етерично Масло
сертификација: GZZZ
Состојка: Сандаловина
Број На Модел На: XCSJ008
Бренд Име: Dimollaure
Сертификат Број: 2017108126
НЕТО-WT.: 10 ml
Користат За: СПА Масажа Ароматерапијата за нега на Кожата
Се применува на кожата: Погоден за сите видови на кожа
Рок На Траење: 3 Години
користат за: овлажнител Етерично масло diffuser

Најдобрите понуди во категоријата