FXCNC Мотоцикл Кочница Спојки Држела Долго Кратко Алуминиум За ХОНДА CBR 125 150 CBR125R CBR150 2004 - 2012 2005 2006 07 08 09 10

FXCNC Мотоцикл Кочница Спојки Држела Долго Кратко Алуминиум За ХОНДА CBR 125 150 CBR125R CBR150 2004 - 2012 2005 2006

-44 %

DEN 719.76

Ново

Това е достапна

Објектот Висина: 3cm
Бренд Име: FX FXCNC ТРКИ
Објектот Ширина: 2cm
Објектот Дијаметар: 1cm
Година: 2004-2012
Објектот Должина: 14.7cm
Име На Модел: M002
Надворешни Тестирање И Сертификација: CCC
Материјал Тип: Алуминиум
Тип На Објект: Јажиња & Кабли
Специјални Функции: прилагодлив
Објектот Тежина: 300g
Motobike Направи: Хонда
Должина: Краток 14.7 cm Долги 17.7 cm
model1: За ХОНДА CBR125 CBR150 2004 - 2012
Точка 1: Мотоцикли Кочница Спојки Рачката
Точка 2: Мотоцикли Додатоци
Точка 3: мотор кочница рачката
Точка 4: Мотор Спојки Рачка

Најдобрите понуди во категоријата