5 Групи/многу Walkera Витус 320-Z-08 Задните Рака Tripod Резервни Делови за Walkera ВИТУС 320 РК Quadcopter

5 Групи/многу Walkera Витус 320-Z-08 Задните Рака Tripod Резервни Делови за Walkera ВИТУС 320 РК Quadcopter

-60 %

DEN 791.04

Ново

Това е достапна

Употреба: Возила & Remote Control Играчки
Материјал: Композитен Материјал
Технички параметри: Вредност 2
Број На Модел На: Витус 320-Z-08
Бренд Име: RUILD
РК Делови и Accs: Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути: Монтажа
Алатка Материјали: Собрани класа
За Возило Тип: Хеликоптери
Надградба На Делови/Додатоци: Задните Рака Tripod
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди: Задните Рака Tripod
Место на Потекло: Guangdong, Кина
Dropshipping: Поддршка

Најдобрите понуди во категоријата