неколку случај за iphone X случај мода едноставни модели на високо квалитетни пластични телефон случаи за iphone 5 5s SE 6 6s плус покрие случај

неколку случај за iphone X случај мода едноставни модели на високо квалитетни пластични телефон случаи за iphone 5

-70 %

DEN 45.36

Ново

Това е достапна

Материјал: За iPhone 6 6s, За i6 плус i6s плус, За iPhone 5 5s SE, За iphone 7 8, За iphone 7 8 Плус, За iphone X
дизајн: Цитати & Пораки,Мат,Украсени
Компатибилен iPhone Модел: iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone 6,iPhone SE
Функција: Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет: Yes
Големина: 4.0 inch,4.7 inch,5.5 inch
Карактеристики: неколку случај прекрасна шема случај
Бренд Име: Uberay
Тип: Половина завиткани Случај
Компатибилен Бренд: Apple iphone
Тип: случај и телефон случаи и за iphone случаи & паметен телефон торба
Компатибилен Модел Number1: случај маска за iphone 6s симпатична iphone 6 coque
Компатибилен Модел Number2: маска случаи за iphone 5 случај iphone SE маска
materail: Високо Квалитетни пластични маска
Функција: Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорен на
Продажбата на начин: трговија на големо & мало
Функција: моден шема+ високо квалитетни пластични+ултра-тенок
Стил: едноставни модни срцето шема телефон случаи за apple iphone 5s
Боја: моден бела,црна
Други име: случај покрие & задниот поклопец & школка & мобилен телефон торба

Најдобрите понуди во категоријата