44C2 DC 10A 15A 30A 50A 75A 100A 150A 200A 300A 500A Аналогни Панел AMP Тековната Метар Ammeter Amperemeter Мерач

44C2 DC 10A 15A 30A 50A 75A 100A 150A 200A 300A 500A Аналогни Панел AMP Тековната Метар Ammeter Amperemeter Мерач

DEN 76.80

Ново

Това е достапна

боја: 10A, 15A, 30A, 50A, 75A, 100A, 150A, 200A, 300A, 500A
Точноста Класа: 1.5
DIY Материјали: Електрични
Димензии: 100*80mm
Температурата На Работа: -15-55
Дисплеј Тип: Аналогни Само
Напон: DC 75MV
Мерен Опсег: 0-100A
Број На Модел На: 44C2

Најдобрите понуди во категоријата