Краток Слоевит Меки Браун Целосно Синтетички Перика на женските Перики

Краток Слоевит Меки Браун Целосно Синтетички Перика на женските Перики

-80 %

DEN 439.20

Ново

Това е достапна

Протегала должина: 6inches
Предмети по Пакет: 1 Парче Само
Може Да Се Permed: Yes
Чипка Перика Тип: Никој Чипка Перики
Текстура: Брановидна
Перики Должина: Краток
Број На Модел На: A-143
густина: 130%
капа големина: Просечната Големина
Материјал Одделение: Висока Температура Влакна
Бренд Име: StrongBeauty

Најдобрите понуди во категоријата