долго Фокусна должина 200mm Fresnel леќа Дијаметар 300мм голема големина Круг Fresnel Леќа дебелина 2mm круг објектив за DIY Бесплатен превозот

долго Фокусна должина 200mm Fresnel леќа Дијаметар 300мм голема големина Круг Fresnel Леќа дебелина 2mm круг објектив

-84 %

DEN 2040.00

Ново

Това е достапна

Употреба: Оптички
Број На Модел На: 300-200
Фокусна Должина: 200mm
Бренд Име: DOUMOO
Материјал: Пластични
Дијаметар: 300мм
Структура: A
Обликот: Круг
is_customized: Yes
Дијаметар: 300 мм
Фокусна Должина: 200 mm
Обликот: Круг
Пакување: Картон+пена

Најдобрите понуди во категоријата