Нерѓосувачки Челик Види Бенд 16mm 20mm 22mm за Frederique Постојана Пеперутка Тока Рака Брзо Ослободување врвката за на Појас Хривнија Црна

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 16mm 20mm 22mm за Frederique Постојана Пеперутка Тока Рака Брзо Ослободување врвката

-100 %

DEN 429.12

Ново

Това е достапна

Бендот Ширина: 16mm, 20mm, 22mm
Тип На Објект: Watchbands
Бендот Материјал Тип: Нерѓосувачки Челик
Состојба: Нова без ознаки
Бренд Име: CHASBETE
Број На Модел На: за Frederique Постојано
Затворач Тип: пеперутка тока
Бендот Должина: прилагодлив

Најдобрите понуди во категоријата