2 ПАРЧИЊА креативни Авто Преносни Седиште кука Закачалка за DACIA логан duster sandero lodgy sandero dokker логан додатоци за автомобил-стил

2 ПАРЧИЊА креативни Авто Преносни Седиште кука Закачалка за DACIA логан duster sandero lodgy sandero dokker логан

-88 %

DEN 167.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Налепници
Пакување: Не Се Пакувани
категорија: ПВЦ
Објектот Висина: 3cm
Бренд Име: Arsmundi
дизајн: Трансформатори Дизајн
Вид На Налепница: Автомобил Тело
Објектот Ширина: 5cm
Тип: Лепак Налепница
Модел: ОЕМ
Објектот Дијаметар: 0inch
Име На Модел: 2017
Материјал Тип: ABS
Објектот Должина: 10cm
Налепница Сместување: Целото Тело

Најдобрите понуди во категоријата