BigBigRoad За volvo XC90 2015 година 2017 Автомобил DVR Видео Рекордер СТАН контрола Wifi DVR цртичка камера црна кутија FHD 1080P G-сензор

BigBigRoad За volvo XC90 2015 година 2017 Автомобил DVR Видео Рекордер СТАН контрола Wifi DVR цртичка камера црна

-80 %

DEN 2072.64

Ново

Това е достапна

Sd Мемориска Картичка: Кингстон Class10 8G, Кингстон Class10 16G, НЕ ТФ-Картичка
Тип На Објект: Автомобил DVR
OSD Language:
Собранието На Чекање: Скриени Тип
Интерфејс: WI-FI,Micro SD/ТФ,AV-Out
Специјални Функции: Движење Откривање,Циклус на Снимањето,Анти Магла,во Реално Време Надзор,Анти-Вибрации,Широк Динамички Опсег,Водоотпорен,SD/MMC Картичка,Ноќ Визија,Автоматски Баланс на Белата боја,Време и Датум Екран,Wifi Функција,Цикличното Снимањето,Микрофон,G-sensor
Траење На Батеријата: 24 ЧАСА
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина: Класа 10
GPS logger: Никој
Слики Сензор: Sony CCD
Екран На Допир: No
Макс Надворешна Меморија: 32g
Оригиналниот Пакет: Yes
Агол На Гледање: 170°
Батеријата: Никој
Видео Формат: MOV
Пиксели: 1200Mega
Рамки Во Секунда: 30
Видео Кодот: H. 264
Број На Леќи: 1
Чипсет Производител: Novatek
Екранот Размер: 4
Камерата Резолуција: 1920x1080
Бренд Име: BigBigRoad
Големина На Дисплеј: Wifi DVR

Најдобрите понуди во категоријата