Моќен 32000 lumens 16T6 LED блиц светлина 16*XML T6 LED Светилка Факел Светилка Светлина За Лов на Кампување велосипедизам

Моќен 32000 lumens 16T6 LED блиц светлина 16*XML T6 LED Светилка Факел Светилка Светлина За Лов на Кампување велосипедизам

-60 %

DEN 756.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: walkefire
Осветлување Растојание: 200-500 m
Поддршка Dimmer: 5-8 датотеки
Лумен: Други
Водоотпорен: Yes
Тип На Светилка: Кампување
Модел на LED Монистра: T6
Зум: No
Префрлете Го Режимот: Висок/Среден/Низок
боја: Црна
Тип На Батерија: Литиум Јонска,18650
сертификација: CCC
Тело Материјал: Алуминиум
Wattage: 160w
Извор На Светлина: LED Светилки
Фокусна Должина: Не-прилагодлив
полнач: Батерија
Функција: Тешко Светлина,Шок Отпорни
Број На Модел На: CX16
Тип На Објект: Рефлектори

Најдобрите понуди во категоријата