3D печатач додатоци 90pcs висока јачина од легиран челик завртка DIN912 М3 хексагонални завртки socket head кап завртки 304 од не ' рѓосувачки челик

3D печатач додатоци 90pcs висока јачина од легиран челик завртка DIN912 М3 хексагонални завртки socket head кап завртки

-99 %

DEN 26.64

Ново

Това е достапна

Големина: 12.9-912-08, A2-912-08
Бренд Име: линк cnc
Број На Модел На: M3
Тип На Објект: Доведе Завртка

Најдобрите понуди во категоријата