(5 КОМПЈУТЕРИ/многу) Нова Универзална За ONKYO РК-682M Аудио/Видео Приемник Далечински Управувач RC682M Прирачник Со Целосна Код Книшка TXSA605

(5 КОМПЈУТЕРИ/многу) Нова Универзална За ONKYO РК-682M Аудио/Видео Приемник Далечински Управувач RC682M Прирачник

-90 %

DEN 935.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: USARMT
Употреба: Аудио / Видео Играчи
Безжична Комуникација: IR
Број На Модел На: РК-682M
Пакет: Yes
Канал: 1
Фреквенција: 433 MHz
Состојба: Нови
Боја: Како што е прикажано
Количина: 1 x далечински управувач (Батерии не се вклучени)
Пакет: ПП торба
Тежина На Пакет: 0.15kg (0.33lb.)
Пакет Големина: 28cm x 13.5cm x 5cm (11.02in x 5.31in x 1.97in)
Материјал: АБС материјал

Најдобрите понуди во категоријата