250W 12V 20A Префрлување Напојување Фабрика Штекер SMPS Возачот AC110-220V DC12V Трансформатор за LED Лента Светлина Модул Екранот

250W 12V 20A Префрлување Напојување Фабрика Штекер SMPS Возачот AC110-220V DC12V Трансформатор за LED Лента Светлина

-2 %

DEN 955.20

Ново

Това е достапна

Излезна Моќност: 201 - 300W
Број На Модел На: S-250-12
Излезна Струја: 20A
Излез Тип На: Dual
Излезниот Напон: 12v
Влезен Напон: 110-220v

Најдобрите понуди во категоријата