Momma е Добра Храна LED Метал Знак бест Хамбургери Гроздобер Дома Декор Signboard За Ресторан Храна Продавница Кујна Виси Неонски Знаци

Momma е Добра Храна LED Метал Знак бест Хамбургери Гроздобер Дома Декор Signboard За Ресторан Храна Продавница Кујна

-38 %

DEN 1175.76

Ново

Това е достапна

Стил: Европа
Бренд Име: Тексас Meow
Број На Модел На: A852
Материјал: Метал
Обликот: Нередовните
Is_Customized: Yes
Големина: 32X5X40CM
превозот: Препорачана Пошта Бесплатен Превозот
Шема: Momma е Добра Храна LED Метал Знак
Состојба: 100% Нов Висок Квалитет На Железо
За: За Ресторан Храна Продавница Кујна
квалитет: Висок квалитет
Материјал: Метал
Тежина: 0.8kg

Најдобрите понуди во категоријата