Возљубени Ангел 6 - 13 Година Нова Лето Девојки Фустани Печати Срцето Бебе Девојка Облека Децата Партија Носат Децата Кратко Sleeve Фустан

Возљубени Ангел 6 - 13 Година Нова Лето Девојки Фустани Печати Срцето Бебе Девојка Облека Децата Партија Носат Децата

-24 %

DEN 210.00

Ново

Това е достапна

Дете НИ Големина: 8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 13T, 6T, 7T
Одделот За Името: Деца
Пол: Девојки
Бренд Име: Возљубени Ангел
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил: Повик
Силуета: Бал
Sleeve Стил: Редовни
Вграден Градник: No
Број На Модел На: YZ042
Декорација: Шема
Фустани Должина: Средината На Теле
Материјал: Памук
Шаблон Тип: Печати
Sleeve Должина(cm): Краток
Јака: О Деколте

Најдобрите понуди во категоријата