G402 Жичен RGB LED Светло Здив Молчи го исклучите 4000DPI се Прилагоди USB Ергономски Оптички Игри Глувчето Гејмер Лаптоп Компјутер 7 Копчиња

G402 Жичен RGB LED Светло Здив Молчи го исклучите 4000DPI се Прилагоди USB Ергономски Оптички Игри Глувчето Гејмер

-20 %

DEN 599.76

Ново

Това е достапна

Број на Копчиња: 7
Бренд Име: Sintop
Број на Ролки: 1
Бруто тежина: 150g
Стил: 3D,Мини
Пакет: Yes
Операцијата На Владата: Opto-електронски
Тип: Жичен
Рака Ориентација: Право
Интерфејс Тип: USB
DPI: 4000
Број На Модел На: G402
Квалитет: ААА++++
функција 1: Жичен Игра Глувчето Гејмер Глувци
Карактеристика 2: Оптички USB Глушец 7 Копчиња
Featuren 3: Професионален Гејмер Игри Глувче За Компјутер Мини
DPI Прилагодите: 500DPI/1000DPI/2000DPI/4000DPI
боја: Црна / Бела
светлина: RGB LED Светло Здив
Примена: Десктоп, За Користење, За Домашна Употреба, Лаптоп
Оптичка Резолуција: 1800 DPI
Метод На Следење На: Оптички

Најдобрите понуди во категоријата