персонализација на ѕид mural 3d фото позадина Модерен минималистички Нордиските

персонализација на ѕид mural 3d фото позадина Модерен минималистички Нордиските

-2 %

DEN 864.00

Ново

Това е достапна

Функција: Мувла-Доказ,Огноотпорни,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Функција: Отпорен на вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,3D,Формалдехид-бесплатно
Бренд Име: слика во слика
Стил: Европа
is_customized: Yes
Употреба: Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Полнење Единица: Usd/Ролна
Површински Третман: Печатени
Број На Модел На: 1478
Употреба: Постелнината Соба
Материјал: Други
Шема: Животните
Тип: Не-плетени
Стил: Современа Европа,корејски,Класични,Земја, за Деца,гроздобер
Делокруг на примена: Дневна соба,Спална соба,Дете соба,Свадба соба,Старец соба

Најдобрите понуди во категоријата