Пролетта 2-парче поставува Спортски Злато сомот женски Спортски одговараат 2018 Лабава О вратот Лилјак ракав Блузи+Широк нога панталони Секојдневен Одговара

Пролетта 2-парче поставува Спортски Злато сомот женски Спортски одговараат 2018 Лабава О вратот Лилјак ракав Блузи+Широк

10 %

DEN 1531.00

DEN 1701.12

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL
Пол: Жените
Шаблон Тип: Цврста
Фустани Должина: Глуждот Должина
Бренд Име: VWBQNZ
Затворање Тип: Pullover
Облека Должина: Редовни
Јака: О Деколте
Sleeve Стил: Batwing Ракав
Број На Модел На: Жените Спортски Комплети
Декорација: Џебови
Sleeve Должина(cm): Целосна
Материјал: Полиестер,Памук
Панталона Должина(cm): Целосна Должина
Панталона Затворање Тип: Еластичен Појас
Стил: Повик

Најдобрите понуди во категоријата