Weinuo Белиот Оган Опал Бел Кристал Прстен 925 Sterling Silver Врвен Квалитет Фенси Накит Свадба Прстен Големина 5 6 7 8 9 10 11 A356

Weinuo Белиот Оган Опал Бел Кристал Прстен 925 Sterling Silver Врвен Квалитет Фенси Накит Свадба Прстен Големина 5

-2 %

DEN 455.76

Ново

Това е достапна

Прстен Големина: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Пол: Жените
Метали Тип: Сребро.
Број На Модел На: A356
Површината Ширина: 6mm
Функција: Расположение Tracker
Повод: Партија
Материјал: Кристално
Бренд Име: Weinuo
Поставување Тип: Prong поставување
Компатибилност: Сите Компатибилен
Стил: Тренди
Прстени Тип: Свадба Бендови
Обликотшема: овална

Најдобрите понуди во категоријата