Пиштол Метал Црна 1000pcs 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 25мм Круг Рамки Празно Линкови Конектори Pendant Коцки Settings PT42

Пиштол Метал Црна 1000pcs 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 25мм Круг Рамки Празно Линкови Конектори Pendant Коцки Settings

-70 %

DEN 3318.24

Ново

Това е достапна

Големина: 10mm, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 25mm
Тип На Објект: накит наоди
Објектот Ширина: 2cm
Објектот Дијаметар: 2cm
Бренд Име: aczuv
Број На Модел На: PT42
Објектот Висина: 2cm
Производ Карактеристики: pendant поставување
Материјал: Метал
Објектот Должина: 2cm
Метали Тип: Бакар
Накит Наоди Тип: Конектори
Објектот Тежина: 0.3g

Најдобрите понуди во категоријата