BAIHE Солидна 18K Бело Злато 0.08 кт Заверена H/SI Круг Вистински Природен Дијаманти Ангажирање на Жените Накит, Трендовски Неколку Прстен

BAIHE Солидна 18K Бело Злато 0.08 кт Заверена H/SI Круг Вистински Природен Дијаманти Ангажирање на Жените Накит,

-10 %

DEN 10569.60

Ново

Това е достапна

Прстен Големина: 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5, 9.75, 10, 11.5, 12
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Парична казна
Повод: Ангажирање
Поставување Тип: Отворајќи Поставување
Дијамант Карат Тежина: 0.08-каратно
Прстени Тип: Свадба Бендови
Главниот Камен: дијамант
Пол: Жените
Стил: Тренди
Број На Модел На: RJH008-1W
Дијамант Намали: Многу добро
Метали Тип: Бело Злато
CertificateType: GDTC
Сертификат Број: Треба Екстра $15 за да се Направи Сертификат(Кинески)
Страна Камен: Никој
is_customized: Yes
Бели Дијаманти Боја: H
Дијамант форма: Тркалезна Форма
Дијамант Јасност: SI1
Метал Печат: 18k
Треба 10k злато?14k злато?18k злато?925?: Ве молиме контактирајте со нас.
Треба бело злато?Жолто злато?Роуз злато?: Ве молиме контактирајте со нас.
Прстен големина :
Прстен големина >10: Прстен големина>=8+$10Ring големина>=12+$20.

Најдобрите понуди во категоријата