400ML Симпатична Термо Кригла Кафе Училиште Патување Thermocup Изолирани шише за вода Термос Нерѓосувачки Челик Вакуум Колби Thermoses

400ML Симпатична Термо Кригла Кафе Училиште Патување Thermocup Изолирани шише за вода Термос Нерѓосувачки Челик Вакуум

-30 %

DEN 368.64

Ново

Това е достапна

Drinkware Тип: Вакуум Колби & Thermoses
Шише Тип: вакуум
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Термо Изведба: 6-12 часа
Број На Модел На: --
Метал Тип: Нерѓосувачки Челик
сертификација: CIQ
Применливи Луѓе: Љубовници
Стакло Лагер Материјал: Нерѓосувачки Челик
Функција: Порибено
Производство: Вакуум Колби
Бренд Име: AIWILL
Термос Материјал: Нерѓосувачки Челик
Обликот: Директно Првенство

Најдобрите понуди во категоријата