Freeshipping НОВИ FP15R12YT3 Моќ модул

Freeshipping НОВИ FP15R12YT3 Моќ модул

-90 %

DEN 672.00

Ново

Това е достапна

Повторливост: 100
Чувствителност: 100
Hysteresis: 100
Резолуција: 100
Тип: забрзување сензор
Бренд Име: SHIJIE
Тип На Сензор: Piezoelectric
линеарна: 100
Мерен Опсег: 100

Најдобрите понуди во категоријата