Дејвид додатоци 20*34cm цвет Синтетички кожа ткаенина коса поклон diy декорација занаети 1piece, DIY рачно изработени материјали,c3178

Дејвид додатоци 20*34cm цвет Синтетички кожа ткаенина коса поклон diy декорација занаети 1piece, DIY рачно изработени

-81 %

DEN 32.64

Ново

Това е достапна

Поддршка Техника: Nonwoven
Број На Модел На: Други
Функција: Абразија-Отпорен На
Дебелина: Други
Бренд Име: Дејвид додатоци
Употреба: Декоративни
Шема: Печатени
Материјал: Други
Ширина: other
Место на Потекло: Кина(Копно)
Шема: Други

Најдобрите понуди во категоријата