Мини Smart Wifi Ѕид Допир се Префрлите на ЕУ Моќ Mobile APP Remote Control Работи со Амазон Алекса Google Дома 3 Банда Не Бара Центар

Мини Smart Wifi Ѕид Допир се Префрлите на ЕУ Моќ Mobile APP Remote Control Работи со Амазон Алекса Google Дома 3

-20 %

DEN 1055.52

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: WS-EU3-W
Бренд Име: УТРО ГРУПА
Влезен Напон: AC 100-240V 50/60Hz
Излезниот Напон: AC 100-240V 50/60Hz
Максимална Моќност:
Режим На Моќ:
Пренос на далечина: Бесконечност
Работна температура: 0'C~80'C
Контрола на владата: Допир контрола, мобилен телефон далечински управувач, гласовна контрола
Wi-Fi Протокол: IEEE 802.11 b/g/n
Режим На Конекција: Нула линија, оган линија
СТАН јазик категории: Кинески, Традиционален Кинески, Англиски, Арапски, Шпански, Француски, Русија