Професионални Силикони Cupping Чаши за Тело Лице Очи Анти-стареењето Болка Токсини Ослободување Намали Линии Зголемување на Колаген

Професионални Силикони Cupping Чаши за Тело Лице Очи Анти-стареењето Болка Токсини Ослободување Намали Линии Зголемување

-90 %

DEN 402.72

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Масажа & Релаксација
Примена: Телото
Бренд Име: SPEQUIX
Материјал: Силикони

Најдобрите понуди во категоријата