SHILO ОДИ Кожени Здолништа Женска Пролет Мода овча вистински кожени Здолништа водат високо половината пред патент молив здолништа

SHILO ОДИ Кожени Здолништа Женска Пролет Мода овча вистински кожени Здолништа водат високо половината пред патент

-90 %

DEN 3912.00

Ново

Това е достапна

Големина: M, L, XL, XXL
Пол: Жените
Шаблон Тип: Цврста
Фустани Должина: Над Коленото, Мини
Број На Модел На: 14-747
Материјал: Полиестер,Вистинска Кожа
Декорација: Никој
Бренд Име: SHILO ОДИ
Силуета: Молив
Стил: Канцеларијата Дама
Половината: Империја

Најдобрите понуди во категоријата