Вилкинсон WBBC Пет 5 Стрингови Електричен Бас Мост Со Месинг Saddles За Прецизност Џез Бас Хром Црна

Вилкинсон WBBC Пет 5 Стрингови Електричен Бас Мост Со Месинг Saddles За Прецизност Џез Бас Хром Црна

-90 %

DEN 396.00

Ново

Това е достапна

боја: Сребрена, Црна
Број На Модел На: Вилкинсон WBBC5
Бренд Име: рака
Тип: Мост

Најдобрите понуди во категоријата