9F 25мм Професионални Расположливиот Не се лизга Силикон Тетоважа Цевка Костец Тетоважа Игли Круг Совети Обезбедува Постојан сочинуваат Алатки

9F 25мм Професионални Расположливиот Не се лизга Силикон Тетоважа Цевка Костец Тетоважа Игли Круг Совети Обезбедува

-60 %

DEN 329.52

Ново

Това е достапна

Тип: Тетоважа Совет
Бренд Име: BEAUTY7
Име: расположливиот тетоважа костец
Обликот: Круг
Произведе Област : евтини тетоважа машини кина
Модел: тетоважа комплетна опрема
боја: Црна
Количина: 10pcs
SKU: grip9F25mmX10
Материјал: Игла
Цевка: Пластични
контрола: Гел (9F 25мм)

Најдобрите понуди во категоријата