Обичај фото 3d таванот мурали позадина Црвениот цвет мрежа линии сликарство 3d ѕид мурали позадина за дневна соба

Обичај фото 3d таванот мурали позадина Црвениот цвет мрежа линии сликарство 3d ѕид мурали позадина за дневна соба

-10 %

DEN 716.64

Ново

Това е достапна

Димензии: custom size
Употреба: Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Тип: Текстилни Позадини
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Функција: Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
Функција: Влага-Доказ,Мувла-Доказ,Анти-статички
Шема: Персоналните Прилагодување
Површински Третман: Exfoliator
Материјал: Дрво влакна позадина
is_customized: Yes
Употреба: дневна соба
Стил: Европа
Текстилна Тапета Материјал: Не-плетени
Бренд Име: WDBH

Најдобрите понуди во категоријата