Нога допир заварчик SUNKKO797DH Мулти-функција високо-моќ место заварувач мулти-пулсот на самото место заварување машина 110/220V 1500W

Нога допир заварчик SUNKKO797DH Мулти-функција високо-моќ место заварувач мулти-пулсот на самото место заварување

DEN 6624.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: LZHZXY
Тип: Вертикална
Број На Модел На: SUNKKO797DH
Состојба: Нови
Напон: 220V/110V
Фреквенција: 50Hz/60Hz
моќност: 1500W
Работен режим : нога тип

Најдобрите понуди во категоријата