Далечински Управувач За Soling SHO35WBY/ШИ SHO52WBY/ШИ SHO71WBY/ШИ SHO25WBY/ШИ SHO20WBY/ШИ клима уред

Далечински Управувач За Soling SHO35WBY/ШИ SHO52WBY/ШИ SHO71WBY/ШИ SHO25WBY/ШИ SHO20WBY/ШИ клима уред

DEN 304.32

Ново

Това е достапна

Употреба: Универзална,Клима Уред
Пакет: Yes
Фреквенција: 433 MHz
Бренд Име: HCDZ
Безжична Комуникација: IR
Спонзор : HCDZ
Гаранција: 90 дена
Предност: Лесно да се Контролира
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата