Ретро Панк Црна Faux Кожен Корсет Појас Готски Воена Широк Појас Појас Steampunk Корсет Патент Појаси За Жените cinturon mujer

Ретро Панк Црна Faux Кожен Корсет Појас Готски Воена Широк Појас Појас Steampunk Корсет Патент Појаси За Жените cinturon

-70 %

DEN 372.24

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL, XXL
Пол: Жените
Тип На Објект: Bustiers & Корсети
Шаблон Тип: Цврста
Број На Модел На: 21674
Материјал: ПВЦ,Spandex,Полиестер,Синтетички Кожа
Бренд Име: CORZZET
Декорација: Копче
Стил: Секси
Материјал Состав: Faux Кожа
serive: Капка-превозот / трговија на Големо / Мало / OEM / ODM
Боја на располагање: Црна
Големина на располагање: S / M / L / XL / XXL
Вклучува: Корсет Појас * 1
корсет стил: Steampunk & Готски & Бурлеска & Гроздобер
Употреба: Половината Shaper / Половината Обука / Слабеење На Половината
Затворање: Назад Shoelace За Cinching
време на испорака: Во 3 Работни Дена
Пакување детали: 1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло: Гуангжу , Кина

Најдобрите понуди во категоријата