Камерон Кинеско 3210mAh Батеријата 26S1009, 58-000127, ST11, ST11A за Kindle Fire HD 8 5, Kindle HD 8, SG98EG

Камерон Кинеско 3210mAh Батеријата 26S1009, 58-000127, ST11, ST11A за Kindle Fire HD 8 5, Kindle HD 8, SG98EG

-90 %

DEN 480.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Камерон Кинеско
Компатибилен Бренд: Други
Квалитетот сертификација: CE,ДСП
Оригинал или Не: Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh): 2801mAh-3500mAh
Број На Модел На: КС-ABD980SL

Најдобрите понуди во категоријата