Batzuzhi Секси 14cm Ултра Високи Потпетици Висока Платформа Пумпи Солидна Црна Кожа Дами Партија Облечи Чевли Ноќен Клуб Фаза Пумпи, 40

Batzuzhi Секси 14cm Ултра Високи Потпетици Висока Платформа Пумпи Солидна Црна Кожа Дами Партија Облечи Чевли Ноќен

-42 %

DEN 1747.20

Ново

Това е достапна

Чевли Големина: 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5
Пол: Жените
Тип На Објект: Пумпи
Insole Материјал: PU
Моден Елемент: Тока
Затворање Тип: Лизга-На
is_handmade: Yes
Стил: Моден
Сезоната: Пролет/Есен
Пумпа Тип: Т-Рака
Пета Тип: Тенки Потпетици
Пети Форма: Круг Пети
Горниот Материјал: PU
Повод: Партија
Бренд Име: Batzuzhi
Број На Модел На: BZG171
Пета Висина: Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал: PU
Платформа Висина: 3-5cm
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи: Yes
Outsole Материјал: Гума
Функција: Жените Партија Високи Потпетици
Материјал: PU
Моден 1: жените пумпи
боја: Црна
Големина: 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5
Високи потпетици: 14cm
Име 1: потпетици женска пумпи
Име 2: жените пумпи 2018
Име 3: кожа пумпа за жени

Најдобрите понуди во категоријата