BELAWANG Романтична 925 Фунта Сребрена Ѕвезда & Месечината Pendant Одговара Жените Синџир Линк Ѓердан Изработка на Накит за Денот на Вљубените Подароци

BELAWANG Романтична 925 Фунта Сребрена Ѕвезда & Месечината Pendant Одговара Жените Синџир Линк Ѓердан Изработка на

-46 %

DEN 228.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Приврзоци
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: BELAWANG
Компатибилност: Сите Компатибилен
Број На Модел На: YD1566
Приврзоци Тип: Лизгајте
Метали Тип: Сребро.
Стил: Симпатична/Романтичен
Пол: Жените
Материјал: Кристално
Обликотшема: Ѕвезда
is_customized: Yes
Функција: Убавина
Материјал: 100% 925 Sterling Silver & Кристално
Подарок за: Девојка Пријател, Мајка, Сестра, Сопруга,Себе Си
Стил: Класични, Модерни, Мода, Луксузни, Дарежлив
Повод: Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
превозот: бесплатен превозот & drop превозот
Pendant Големина: за 1.8*1.8 cm
925 фунта сребрен ѓердан: ѓердани за жени
ѓердан за жени: долг ѓердан pendant
долг ѓердан pendant: жените pendant ѓердан додатоци
Жените мода ѓердан: 925 сребрен ѓердан

Најдобрите понуди во категоријата