10/20/50/100PCS За Samsung ГАЛАКСИ Мега Плус I9152P G3556D Победи I8552 SIM Картичка Фах Слотот за Држачот за Приклучок Конектор Приклучок за Поправка

10/20/50/100PCS За Samsung ГАЛАКСИ Мега Плус I9152P G3556D Победи I8552 SIM Картичка Фах Слотот за Држачот за Приклучок

-100 %

DEN 138.96

Ново

Това е достапна

боја: 10PCS, 20CPS, 100PCS, 50PCS
дизајн: Бар
Број На Модел На: Мега Плус I9152P G3556D Победи I8552
Бренд Име: DDONG(电子设备)
Компатибилен Бренд: Samsung

Најдобрите понуди во категоријата