Еден рамо 2018 Формално Познати Фустани Сирена Chiffon Sequins Розова Долги Вечерни Фустани Познати Црвениот Тепих Фустани

Еден рамо 2018 Формално Познати Фустани Сирена Chiffon Sequins Розова Долги Вечерни Фустани Познати Црвениот Тепих

-82 %

DEN 1848.00

Ново

Това е достапна

НИ Големина: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, Custom Size
Тип На Објект: Познати Фустани
Бренд Име: HVVLF
Вграден Градник: Yes
Декорација: Pleat,Sequined
Вистински Слики: Yes
Материјал: Полиестер
Sleeve Стил: Едно Рамо
Деколте: Лажичка
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Моден Елемент: Backless
is_customized: Yes
Фустани Должина: Кат Должина
Силуета: Труба / Сирена
Ткаенина Тип: Chiffon

Најдобрите понуди во категоријата