HENGJIA мека жаба пластични риболов мами лосос sneakhead крап вештачки мамки за риболов isca pesca риболов tackles 1pcs 5.5 cm 12g

HENGJIA мека жаба пластични риболов мами лосос sneakhead крап вештачки мамки за риболов isca pesca риболов tackles

-40 %

DEN 47.76

Ново

Това е достапна

Позиција: Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерце,Реката
Број На Модел На: жаба риболов мами
Тип: Вештачки Мамки
категорија: Намамат
Бренд Име: HENGJIA
Мами тип: жаба риболов мами
Материјал: ABS Пластика

Најдобрите понуди во категоријата