Farsports FS29T-50-25 DT350 Зголеми 29er јаглерод планински велосипед тркала 50W 25D clincher DT 350S Зголеми центар Преку Alxe 15*110/12*148

Farsports FS29T-50-25 DT350 Зголеми 29er јаглерод планински велосипед тркала 50W 25D clincher DT 350S Зголеми центар

DEN 15432.00

Ново

Това е достапна

боја: Со Sapim cx зраци, Со Sapim Трка
Број На Модел На: FS29T-50-25
Големина: 24-28inches
Систем За Сопирање: Диск сопирачки
Бренд Име: farsports
По завршувањето: UD Matte
is_customized: Yes
Тркала Материјал: јаглерод
Применливи Велосипед: MTB
Зборуваше Дупка: 32/32H
Прирабници: 25D 50W clincher 29er
Appreance: UD Matte
Дупки: 32/32H
Кочница Песна: Диск кочница површина
центар: DT350S (Зголемете 15*110 12*148 центарот за заклучување), црна.
Тип: Shima 9.10.11 сп
Краци: Sapim cx-ray, црна
Nippes: Sapim sils, црна
Тежина: 1810g/set+/-30g
Центар Проред: 15mm*110mm, 12mm*148mm

Најдобрите понуди во категоријата