Монтирани Површината Led вградна светилка Dimmable 6W-24W Затворен Осветлување AC110-220V Таванот Светилка LED Панел Светлина Со Возачот За Домашна Светлина

Монтирани Површината Led вградна светилка Dimmable 6W-24W Затворен Осветлување AC110-220V Таванот Светилка LED Панел

-68 %

DEN 285.60

Ново

Това е достапна

Емитуваат Боја: Топло Бела, Ладно Бела
Wattage: 6W Round, 12W Round, 18W Round, 24W Round, 6W Square, 12W Square, 18W Square, 24W Square
Бренд Име: DOOYOR
сертификација: CQC,CE,RoHS,EMC,LVD,CCC
Напон: 90-260V
Примена: Foyer
Извор На Енергија: AC
Е dimmable: Yes
Тип На Прекинувач: Допрете On/Off Прекинувач
Број На Модел На: LLP-SUTLP MPH
Моќ Толеранција: 1%
Материјал: Алуминиум
Извор На Светлина: заштеда на енергија
Боја На Каросеријата: Бела
Гаранција: 2
Тип На Објект: Downlights
Употреба: празник
База Тип: Оптоварување
Е Светилки Вклучени: Yes
моќност: 6W/12w/18w/24w

Најдобрите понуди во категоријата