Целосно тест 48.4JW06.01 За Леново B560 Лаптоп плоча со Nvidia N11M-GE2-S-B1 GT310M видео картичка )

Целосно тест 48.4JW06.01 За Леново B560 Лаптоп плоча со Nvidia N11M-GE2-S-B1 GT310M видео картичка )

-90 %

DEN 1344.00

Ново

Това е достапна

Пристаништа: Wifi,USB 2.0,Ethernet
Хард Диск Интерфејс: SATA
Примена: Лаптоп
Број На Модел На: За Леново B560
Тип Socket: PGA 989
Објектот Состојба: Користи
Чипсет: intel HM55
Пакет: Yes
Графичка Картичка Тип: Интегрирани-треба ПРОЦЕСОРОТ поддршка
Бренд Име: таа-и
Меморија Тип: DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ: No
Форма Фактор: ATX
Чипсет Производител: За Интел
Тестираат Сите Функција: Yes
Гаранција: 90 дена

Најдобрите понуди во категоријата